رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی و بلیط هواپیما

اخذ ویزا و وقت سفارت

رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی و بلیط هواپیما

10 دلیل سفر به ترکیه

برای ما ایرانی ها، سفر به تکیه سفری فوق العاده محسوب می شود چرا که با یک پرواز کوتاه به ترکیه، با قیمت مناسب تور ترکیه می توانیم نظاره گر آبی به شفافی کریستال، کوهی به بلندا و سر سبزی کوه های رویا هایمان و مکان های تاریخی باستانی معروف را  باشیم.  در میان جاذبه ها و مکان های دیدنی استانبول ،انتالیا ، آنکارا ، کوش آداسی و دیگر شهر های توریستی ترکیه، توریستانی که از ترکیه بازدید گرده اند به 10 دلیل سفر با تور ترکیه  را به توریستان خوش ذوق و خوش سلیقه توصیه می کنند . 

1.غذای بی نظیر ترکیه 

 

غذای بی نظیر ترکیه

با سفر با تور ترکیه خواهید دید که هر منطقه از ترکیه دارای آشپرخانه فرهنگی متفاوتیست و مواد اولیه و سبزیجات استفاده شده در غذا ها مختص هر منطقه است، در ترکیه فرا تر از آنچه که همه از غذای ترکی می دانند " کباب ترکی و باقلوا " را خواهید چشید، غذا های دریایی لذیذ و پیش غذا های بسیار خوشمزه و صبحانه های سنتی مفصل ترکیه از چیز هایسست که هر توریستی بعد از سفر با تور ترکیه از آن به خوشی یاد می کند.  

 

 


2.سواحل رویایی و فوق العاده زیبای ترکیه 

 

سواحل رویایی و فوق العاده زیبای ترکیه بدروم ، آنتالیا، ازمیز و فتحیه از شهرهای ساحلی ترکیه  محسوب می شوند که با سفر با تور ترکیه زیباترین سواحل ترکیه را در آنها خواهید دید. از کوه های زیبای در کنار ساحل گرفته تا قار، از جشن های ساحلی ویژه  تا تفریحات آبی هیجان انگیز همه می توانند 2 الی 3 روز از سفر شما به ترکیه را به خود اختصاص دهند.  یک سفر دریایی و گشت و گذار در آب های مدیترانه یا ساحل اژه از پیشنهادات ویژه سفر به ترکیه است که نباید از دست داد. 

 

 


3.حمام ترکی سنتی ترکیه 

 

حمام ترکی سنتی ترکیهحمام کردن در حمام های سنتی ترکی چیزیست که تضمین می کنیم تنها در ترکیه چیزی اینچنین را خواهید دید. در طول سفر با تور ترکیه حتما سری به یکی از حمام های سنتی بزنید، لذت ریلکشس کردن و حمامی دیلنشین ، بازی با کف و ماساژ ا از دست ندهید .

 

 


4. مکان های دیدنی باستان شناسی و تاریخی ترکیه 

 

مکان های دیدنی باستان شناسی و تاریخی ترکیهترکیه کشور پادشاهی ها و تمدن های زیادی بوده، ترکیه دارای مکان های باستان شناسی و تاریخی زیادیست که چشم ها را به خود خیره کرده است و بازدید کنندگان را به سفر به سال های دور دعوت می کند. از کاخ ها و زیباترین مساجد ترکیه گرفته تا ویرانه های افسوس و شهرهای زیرزمینی کاپادوکیا، ترکیه کشوریست برای دوست داران تاریخ و علاقه مندان به باستان شناسی. 

 

 

 


 

5. بهترین موزه ها در ترکیه

 

 بهترین موزه ها در ترکیهترکیه دارای موزه های فوق العاده ایست البته از این کشور با این تاریخ کهن و مکان های باستانی و تاریخی وسیع، چیزی جز این  انتظار نمی رود، از بزرگ ترین موزه موزاییک دنیا گرفته تا موزه های کاخ عثمانی در استانبول شما را متحیر خواهد کرد.

 

  

 


6.  مغازه های خوراکی و تنقلات ترکیه

 

 مغازه های خوراکی و تنقلات ترکیهبا چنین غذاهای باور نکردنی، جای تعجب نیست که ترکیه جای مناسبی برای خرید مواد غذایی نیز هست، از بازارهای آزاد خیابانی گرفته تا بازارها، تقربیا در همه جا می توانید از محصولات خوشمزه ترکیه به سوغات ببرید و خریداری کنید . 

 

 

 


7. مکان های دیدنی طبیعی 

 

جدا از زیبایی شهرهای بزرگی همچون آنکارا و استانبول و ازمیر، ترکیه دارای مکان های طبیعی زیبای متنوع و بسیاریست، اگر به دنبال مسافرتی پر تحرک هستید و به دنبال راهی برای فرار از شلوغی ها و فراز و نشیب ها  هستید، خود را آماده رفتن به اسکی در کوه های Uludağ کنید یا برای یک پیاده روی آرام در مناطق تماشایی به استان Rize ترکیه سفر کنید و البته  قصر پنبه ای، پاموک کاله چیزی نیست که بتوان به ترکیه سفر کرد و از آن دیدن نکرد، پاموک کاله حوضچه های آهکی طبقاتی سفید رنگ همچون برفی هستند از زیباترین مركز توریستی و گردشگری در استان دنیزلی ترکیه می باشد. 

 


 

8. شگفتی های بی نظیر ناشناخته ترکیه 

 

شگفتی های بی نظیر ناشناخته ترکیه درست به تعداد مکان های تاریخی معروف، ترکیه دارای مکان ها و دیدنی های تاریخی دور افتاده است که کمتر کسی از وجود آنها مطلع است. حتی خرابه های شهر قرون وسطی ارمنی و قبر پادشاهان در نمروت جذاب و دیدنی است. 

 

 

 

 


9.معماری برجسته و قابل توجه ترکیه

 

معماری برجسته و قابل توجه ترکیهمحدوده معماری ترکیه واقعا قابل توجه است و برای توریستان تور ترکیه برای آنهایی که در رشته معماری تحصیل می کنند شانسی عالی برای الهام گرفتن از این معماری هاست. در طول سفر به ترکیه، به کلیساهای تاریخی، عمارت های آبشار ساخته شده توسط مهاجران اروپایی و مسجد بزرگ قصر و کاخ ها و خانه های سنگی ساخته شده توسط امپراتوری Anatolian سابق توجه کنید . معماری استفاده شده در شهر استانبول و شهر های دیگر دیدگاه شما را واقعا عوض خواهد کرد.  

 


10.مردم ترکیه

 

مردم ترکیهمردم ترک این کشور زیبا به خون گرمی و خوش رویی معروف اند، بنشینید و چند ساعتی را با آنها بگذرانید تا بینید چطور درس زندگی به شما می آموزند. در طول سفر با تور ترکیه حتما اگر به خانه یکی از مردم محلی ترکیه دعوت شدید، آن را از دست ندهید و قبول کنید. هم صحبت شدن با آنها و نوشیدن یک فنجان قهوه ترک دلنشین در کنار باقلوای اصلی ترکیه سفر شما به ترکیه را کامل میکند . 

موارد مرتبط

10 دلیل سفر به ترکیه

10 دلیل سفر به ترکیه

همانطور که می دانید ترکیه دارای اماکن دیدنی بسیار زیباییت و شهرهای توریستی ترکیه این سرزمین را به کشوری منحصر به فرد، با زیبایی بسیار شگفت انگیزی بدیل کرده است. از این رو، ترکیه هرساله تعداد توریستان زیادی را جذب خود می کند.

ادامه مطلب
کشور ترکیه در یک نگاه

کشور ترکیه در یک نگاه

ترکیه که بخشی از آن در قاره اروپا و بخش دیگر در قارهٔ اسیا واقع شده، به سبب موقعیت جغرافیایی خاص خود همواره نقش مرز و در عین حال پل میان دو قاره را داشته است.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر