رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی و بلیط هواپیما

اخذ ویزا و وقت سفارت

رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی و بلیط هواپیما

بهترین کشورها برای مهاجرت با خانواده

مهاجرت همیشه به عنوان یکی از پر چالش ترین مسایل برای مردم بوده است . استرس پذیرش ، هزینه ها ، محل زندگی و شغل همیشه ذهن مهاجران را درگیر میکند .به خصوص اگر این سفر خانوادگی و همراه با فرزند باشد . در آن صورت شما علاوه بر دغدغه های ذکر شده ،  نگران شرایط تحصیل و پرورش کودکان خود هم خواهید بود . این شرایط بستگی به کشور مقصد شما دارد . اگر شما کشوری را اتتخاب کنید که شرایط تحصیل ، تفریح و پیشرقت  فرزندان شما در بالاترین سطح کیفیت باشد ، تا حدودی از بار نگرانی های شما کاسته میشود . معیارهایی که شما برای انتخاب کشور مقصد درنظر بگیرید عبارت اند از : هزینه های زندگی ، وضعیت اشتغال ، وضعیت اقتصادی و سیاسی ، شرایط رفاه عمومی و نحوه برخورد با مهاجران .   هدف آسوده کیهان از ارائه این مقاله راهنمایی شما جهت انتخاب بهترین کشور جهت مهاجرت می باشد . 

1 . اتریش 

 

مهاجرت اتریش austria

 

 

اتریش از نظر مراقبت از کودک و شرایط تحصیل جزو یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت  از دید والدین می باشد . حدود 74 درصد والدین به فاکتور اول و 76 درصد والدین به فاکتور دوم  امتیاز بالایی اختصاصی داده اند . این فاکتورها در سال های گذشته امتیاز 12ام را داشته اند اما با افزای کیفیت تحصیل و بهداشت ، در فاصله ای کمتر از یک سال چایگاه دوم را کسب کردند . مهم ترین دلایلی که والدین این کشور را برای مهاجرت انتخاب می کنند ، در دسترس بودن مراکز درمانی و آموزشی برای کودکان، هزینه های آموزش و مراقبت از کودکان، کیفیت آموزش و رفاه خانواده ها می باشد . لازم به ذکر است که در بین این معیارها ، از نظر در دسترس بودن مقام اول و کیفیت آموزش و رفاه خانواده ها مقام یازدهم را به خود اختصاص داده است . اگر شما اقامت این کشور را کسب کنید ، برای فرزندان خود تا سن 18 سالگی می توانید ماهیانه مقرری دریافت کنید .

 

2. فنلاند 

 

فنلاند finland

 

 

اگر معیار تحصیل مهم ترین ملاک شما برای مهاجرت می باشد ، کشور فنلاند بهترین گزینه می باشد . طبق ارزیابی های انجام شده در بین 41 کشور که شرایط تحصیل در آنها فراهم است ، کشور فنلاند رتبه نخست این آمار را به خود اختصاص داده است . هم از نظر هزینه و هم کیفیت ما این کشور را به شما پیشنهاد می کنیم چون از مقطع پیش دبستانی تا تحصیلات عالی ،به اضافه هزینه کتاب های درسی و رفت و آمد ،  فرزند شما به صورت رایگان می تواند تحصیل کند . کشور فنلاند از نظر معیار در دسترس بودن مراکز آموزشی و مراقبت از کودکان مقام سوم را دارد .

 

3 . آلمان 

 

آلمان germany

کشور آلمان نیاز شما را از بابت امنیت برطرف می کند چون نرخ جرم و جنایت در این کشور بسیار پایین است . از مزایای دیگر این کشور برای مهاجرت ، شرایط خرید مسکن و کاریابی و بازدهی بالای کار می باشد . همان طور که در مقاله های پیشین بایتان گفتیم ، اگر شما حق شهروندی این کشور را دریافت کنید ، می توانید به کورهای عضو اتحادیه اروپا نیز سفر کنید . 

  از دست ندهید : 

  کشورهایی که با خرید خانه می توانید اقامت دائم بگیرید 

 

4 . سوئد 

سوئد sweden

 

بعد از اتریش ، دومین کشوری که بر اساس معیار هزینه مراقبت از کودک و تحصیل می توانیم به شما معرفی کنیم کشور سوئد می باشد . با وجود این که از نظر هزینه مراقبت از کودک رتبه اول و از نظر شرایط تحصیل رتبه دوم را دارد ، 71 در صد از والدین از شرایط و کیفیت تحصیل در آنجا رضایت خود را اعلام کرده اند . لازم به ذکر است که این کشور از نظر هزینه های زندگی رتبه 21 و از نظر رفاه رتبه 10 را دارد . 

5 . استرالیا

استرالیا ustria

کشور استرالیا با تمام سختی که گرفتن اقامت آن دارد ، مزایایی دارد که ارزش گذراندن مراحل اداری جهت گرفتن اقامت را دارد . از جمله این مزایا می توان حمایت شغلی ، شرایط عالی درمان و سلامت را نام برد . هم چنین این کشور به شما یارانه هایی برای یادگیری زبان ارائه می کند . اما این را هم بگوییم که برای گرفتن اقامت این کشور باید زبان انگلیسی خیلی قوی داشته باشید . به حدی که سطح آیلتس شما باید حداقل 6 باشد . 

 

 

 

6 . سنگاپور 

 

مهاجرت سنگاپور

پیش از اینکه بخواهیم در مورد مزایای مهاجرت به این کشور برایتان بگوییم  باید این را ذکر کنیم که هزینه تحصیل در این کشور بسیار بالاست . نت راحت تر بتوانید تصمیم گیری کنید . با این وجود  از معیار  کیفیت تحصیل جایگاه دوم ،بهداشت و سلامت خانواده جایگاه چهارم  و از لحاظ دسترس‌پذیری مراقبت از کودک و تحصیل جایگاه ششم را داراست . 

 

 

این مقاله هم برایتان مفید است : اگر گذرنامه در سفر مفقود شود چه کنیم ؟ 

 

7 . فرانسه 

مهاجرت فرانسه

فرانسه با تمام زیبایی هایی که دارد و زبان نسبتا سخت آن ، از نظر هزینه مراقبت از کودک و تحصیل ، ویژگی های مثبتی دارد که یکی از گزینه های مهاجرین برای اقامت می باشد . هم‌چنین والدین فکر می‌کنند گزینه‌های مراقبت از کودک و تحصیل نسبتا پرشمار و به آسانی در دسترس است. با وجود تنوع گسترده‌ی مدرسه‌ها، ۴۵ درصد پاسخ‌دهندگان مدارس دولتی را برای فرزندان‌شان انتخاب می‌کنند.

 

 

 

موارد مرتبط

0 نظر
نوشتن نظر