رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی و بلیط هواپیما

اخذ ویزا و وقت سفارت

رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی و بلیط هواپیما

خدمات CIP و VIP فرودگاه چیست ؟

اگر شما از مسافران فرودگاه در مورد خاطراتشان در سفرهای هوایی سوال کنید قطعا در مورد تاخیر زمان پرواز هواپیما یا زمان انتظار مسافران ورودی شکایت می کنند . در سال های گذشته خدماتی تحت عنوان  CIP و VIP به مسافران ارائه می شود که سفرهای هوایی راحتتری در زمان کمتر و بدون استرس تجربه کنند . تعدادی از تورهای آژانس مسافرتی آسوده کیهان سیر این خدمات را ارائه می دهند که خود مزیت بسیارارزنده ای است که سفر را برای شما لذت بخش تر میکند .

 

خدمات CIP

 

 

خدمات CIP مخفف important Person Commercial می باشد . این خدمات و تشریفات فرودگاهی ویژه افرادی است که از نظر تجاری سرشناس باشند و یا جزو گروه روسای شرکت ها و یا سرمایه گذاران بزرگ باشند . اگر شما جزو این گروه نیستید می توانید با پرداخت هزینه از این خدمات بهره مند شوید . سالن CIP فرودگاه‌، سعی بر ارائه خدمات ویژه به مسافرانی دارد که مایل به سفر بدون نگرانی و دغدغه هستند. سالن تشریفات فرودگاه، با ارائه خدمات ویژه، سعی دارد تا تجار، حتی هنگام انتظار در فرودگاه نیز بتوانند به فعالیت‌های تجاری خود پردازند . 

 

تفاوت خدمات CIP و VIP : 

 

خدمات CIP که در فرودگاه ، هتل و یا سالن های همایش ارائه می شود مانند خدمات VIP است و تفاوت عمده این دو خدمات ، تامین امنیت برای VIP است . تامین امنیت معمولا به صورت استفاده از محافظان شخصی، جایگاه های اختصاصی، دوربین های نظارت تصویری و … می باشد. هزینه خدمات قابل ارائه به VIP معمولا توسط سازمان مربوطه پرداخت می گردد ولی در خصوص CIP هزینه مورد نظر توسط خود فرد پرداخت می گردد .

 

 

CIP و VIP شامل چه خدماتی می شود ؟

 

 

خدمات VIP در هتل : در اتاق ها معمولا یک دسته گل ، میوه جات ، شیرینی و کارت خیر مقدم گذاشته می شود .

خدمات CIP در فرودگاه : دریافت کارت پرواز ، تحویل جامه دان ، بازرسی اختصاصی ، پذیرایی در سالن ، تراسفر تا پای پلکان پرواز می باشد .

خدمات VIP در سالن همایش : قرار دادن میز میوه و پذیرایی برای مهمانان ، در نظر گرفتن نزدیک ترین صندلی به سکوی نمایش

 

 

چطور میتوان خدمات سالن CIP را رزرو کرد ؟

 

اگر شما مایل هستید تا هزینه ای پرداخت کنید و از این خدمات بهره مند شوید می توانید با آژانس های مسافرتی طرف قرار داد تماس بگیرید و این خدمات را رزرو نمایید .

 

سالن CIP فرودگاه امام خمینی

 

cip فرودگاه امام خمینی

 

سالن CIP در فرودگاه بین المللی امام خمینی جزو پیشرفته ترین سالن های تشریفات اختصاصی در بین فرودگاه های ایران است . این سالن در 3 طبقه راه اندازی شده است که ویژه هم مسافرین ورودی و هم مسافرین خروی می باشد . اگر شما هزینه ارائه این خدمات را پرداخت کنید ، در ازای آن می توانید قبل یا بعد از پرواز در این سالن استراحت کنید و از پذیرایی هایی که برای شما فراهم شده است میل نمایید تا فرآیندهای عملیات فرودگاهی شما در سریعترین زمان ممکن و فارغ از روند عادی انجام شود . ضمن اینکه همراهان و استقبال کنندگان شما هم میتوانند همراهتان در این سالن بنشینند . برای دریافت خدمات فرودگاه امام‌ خمینی، می‌بایست از قبل هماهنگی‌های لازم را به عمل بیاورید

 

خدمات CIP فرودگاه امام خمینی ویژه پرواز های خروجی

 

پذیرای خدمات CIP

enlightened انتقال مسافر از مبدا به فرودگاه و بالعکس بوسیله خودروهای تشریفات ترانسفر تا پای پلکان پرواز و بالعکس توسط راهنمای مخصوص CIP

enlightened ارائه خدمات کافی شاپ لوکس و سرو انواع نوشیدنی گرم و سرد و انواع شیرینی، سالاد و دسر

enlightened دریافت کارت پرواز توسط مسئولین مربوط CIP

enlightened اخذ ویزا فرودگاهی با هماهنگی قبلی

enlightenedانجام کلیه امور مربوط به بار و ویزا توسط مسئولین مربوط CIP

enlightened استفاده از اینترنت وایرلس و اتاق مخصوص کامپیوتر و اینترنت

enlightened باجه بانک اختصاصی به منظور انجام امور بانکی اعم از ارزی (غیر از ارز مسافرتی) و ریالی مسافرین

enlightened اتاق اختصاصی سیگار با تهویه استاندارد

enlightened سالن کنفرانس و ملاقات‌های خصوصی جهت مذاکرات تجاری

enlightenedسوئیت‌های ویژه برای اقامت‌های موقت و استراحت‌های کوتاه

enlightened امکان استفاده از پارکینگ اختصاصی

enlightened امکان دریافت خدمات ویلچر و بالابر مخصوص

 

خدمات CIP فرودگاه مهرآباد

 

CIP فرودگاه مهرآّباد

سالن تشریفات و خدمات CIP در فرودگاه مهرآباد تهران با امکاناتی عالی با ظرفیت پذیرایی 150 نفر طراحی شده است . این سالن توسط شرکت افق ماندگار آسمان سیر راه اندازی شده است و آماده پذیرایی مسافران تمام ایرلاین ها می باشد . این سالن در ترمینال یک فرودگاه قرار دارد و امکان دسترسی به آن از طریق دیگر ترمینال ها وجود دارد . از نظر نوع خدمات ، این فرودگاه مشابه دیگر فرودگاه های کشور می باشد .

 

 

 

موارد مرتبط

0 نظر
نوشتن نظر