رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی و بلیط هواپیما

اخذ ویزا و وقت سفارت

رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی و بلیط هواپیما

ایران به سیستم جهانی رزرو هتل می پیوندد ...

به گزارش خبرگزاری آسوده کیهان سیر و به نقل از علی جیرفتی ، مدیر عامل  شرکت توسعه گردشگری ایران ، کمتر از یک ماه دیگر امکان رزرو آنلاین هتل های ایران در سایت های بین المللی از جمله  Booking به وجود می آید . این عمل فقط در صورت ایجاد زیر ساخت و تعامل با هتل های خارجی ایجاد خواهد شد . 

 

رزرو آنلاین هتل علی جیرفتی در این باره افزود: " با توجه به صحبت ها و ارتباط های انجام شده با یکی از کانال های رزرواسیون و فروش هتل، قرار است هتل های ایران، کددار و پنل دارد شوند و این کدها در اختیار سایت های فروش دنیا قرار بگیرند تا هر سایت فروش بتواند نام و اطلاعات هتل های ایران را در سایت خود داشته باشد . " در صورتی که این امکان فراهم شود و هتل های ایران به سیستم های جهانی رزرواسیون هتل بپیوندد ، ورود گردشگران انفرادی که تمایلی به سفر با تور ندارند،  به داخل کشور افزایش می یابد . 

محقق شدن این امکان چالش های فراوانی دارد . یکی از این چالش ها این است که کاربران هزینه را با ارز خارجی پرداخت می کنند و هتلداران نمی توانند این هزینه را به صورت مستقیم دریافت کنند .

با وجود این مشکلات اما باز هم برخی شرکت های داخلی تلاش دارند تا بتوانند به فرایند رزرواسیون آنلاین بین المللی بپیوندند. بر اساس سازوکاری که قرار است از سمت کارگزار خارجی اجرایی شود، گردشگر خارجی بالقوه می تواند از طریق یک سایت و به‌صورت آنلاین از قیمت و ظرفیت برخی هتل‌های ایران مطلع شود و بدون واسطه اتاق مدنظر خود را رزرو و به‌صورت آنلاین هزینه آن را پرداخت کنند . 

موارد مرتبط

0 نظر
نوشتن نظر