رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی و بلیط هواپیما

اخذ ویزا و وقت سفارت

رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی و بلیط هواپیما

راهنمای خرید

برای خرید بلیط هواپیما درآسوده24، پیش از هر چیزی، می‌توانید یکی از این دو راه را انتخاب کنید: یا روی گزینه‌ی ثبت‌نام/ورود کلیک کرده و در صورت نداشتن حساب کاربری، مراحل ثبت‌نام را طی کنید، و یا اینکه طی فرآیند جستجوی پرواز و خرید بلیط هواپیما، عملیات ثبت‌نام‌تان را کامل کنید.

برای اینکه راحت‌تر این مسیر را طی کنید، پیشنهاد ما به شما این است که قبل از هر چیز، با کلیک کردن بر روی گزینه‌ی ثبت‌نام/ ورود، در سایت ثبت‌نام کنید. این کار، فقط چند لحظه طول می‌کشد.

در این لحظه، باکسی برای‌تان باز می‌شود که شما باید روی گزینه‌ی «ثبت‌نام» در این باکس، کلیک کنید.

اطلاعاتی که در این بخش مورد نیاز است؛ آدرس ایمیل و رمز عبور انتخابی‌تان است. پیشنهاد ما به شما این است که رمز عبور انتخابی‌تان ترکیبی از حروف، اعداد و علامت‌ها باشد تا امنیت حساب کاربری‌تان هم بالاتر برود. 

 با وارد کردن دوباره‌ی رمز عبور، ثبت‌نام شما انجام شده و آدرس ایمیل‌تان به جای گزینه‌ی «ثبت‌نام/ورود» ظاهر خواهد شد.

باکس جستجوی بلیط را می‌توانید در صفحه‌ی اول سایت ببینید. برای جستجوی پرواز مورد نظرتان ابتدا باید شهر مبدا، شهر مقصد و پس از آن، تاریخ مورد نظر و تعدا مسافران را وارد کنید . توجه داشته باشید که تعداد نوزادان نمی‌تواند از تعداد بزرگسالان بیش‌تر باشد.

در نهایت، روی قسمت «جستجوی بلیط» کلیک کنید تا جدول پروازها برای‌تان نمایش داده شود. این جدول به شکلی است که شما در آن می‌توانید پروازها را بر اساس ساعت پرواز و یا قیمت کمتر مرتب کنید. به این صورت، پروازهای مورد نظر شما، بر حسب آن‌چه مد نظرتان است، اولویت‌بندی خواهند شد. علاوه بر آن، می‌توانید با نگه‌داشتن نشان‌گر ماوس بر روی هر پرواز، شماره‌پرواز، شناسه‌ی نرخی، و در صورت همراه داشتن مسافر کودک یا نوزاد، قیمت کودک و قیمت نوزاد را نیز مشاهده کنید.

باکسی در قسمت سمت راست جدول پروازها قرار گرفته است که فیلترهای دیگری نظیر ساعت پرواز، نوع بلیط و ایرلاین را نیز در اختیارتان قرار می‌دهد تا جستجوی دقیق‌تر و سریع‌تری داشته باشید.

پرواز مورد نظرتان را از ایرلاین دلخواه، انتخاب کرده و روی گزینه‌ی «ادامه فرآیند خرید» کلیک کنید. شما هم‌چنین می‌توانید در صورت تمایل، پروازهای یک روز قبل یا بعد از تاریخ مورد نظر خودتان را نیز در همین بخش به راحتی بررسی کنید.

پس از مشخص کردن شیوه‌ی دریافت بلیط و خواندن و پذیرفتن قوانین و مقررات سایت، روی گزینه‌ی «ادامه‌ فرآیند خرید» کلیک کنید.

در مرحله‌ی بعد، صفحه‌ای برایتان باز می‌شود که در آن، اطلاعات پرواز، درخواست‌دهنده و مشخصات مسافران نمایش داده شده است. 

 پس از کنترل کردن اطلاعات وارد شده، آن‌ها را تایید کرده و وارد درگاه پرداخت اینترنتی بانک می‌شوید.

پس از کامل کردن فرآیند پرداخت، بلیط‌تان صادر شده و می‌توانید آن‌را چاپ کنید.

آسوده24، سفر خوشی را برای‌تان آرزو می‌کند.

موارد مرتبط