رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی و بلیط هواپیما

اخذ ویزا و وقت سفارت

رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی و بلیط هواپیما

معرفی کیش ایر لاین

معرفی هواپیمایی کیش ایر 

شرکت هواپیمایی کیش ایر از سال 1370 و در جزیره کیش فعالیت رسمی خود را به عنوان یکی از زیر مجموعه های سازمان منطقه ازاد کیش  آغاز کرد . شروع کار این شرکت با دو فرورند هواپیمای اجاره ای بوده است . در اواخر سال 1372 و با تغییر مدیریت این شرکت ، توسعه هواپیماهای این شرکت آغاز شد .

 

معرفی کیش ایرلاین

 

 هدف اصلی این شرکت از تاسیس ، توسعه گردشگری در جزیره ی کیش از راه برقراری ارتباط با دیگر شهرهای ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس بوده است و تحقق این هدف در نتیجه بکارگیری متخصصان آموزش دیده و شایسته بوده است . مرحله سوم تغییرات چشمگیر این شرکت ، در سال 1376 بوده است که مجددا مدیریت تغییر یافت و این مرحله ، مرحله بازنگری و شکوفایی نامیده شد .

در حال حاضر شرکت کیش ایر از تمامی استانداردهای بین المللی برخوردار است و یکی از شرکت های عضو IATA و اولین شرکت هواپیمایی ایرانی دارای گواهینامه استاندارد ایمنی هوانوردی IOSA است.

هواپیمایی کیش در آن زمان، دارای ۱۰ فروند هواپیمای اجاره ای بود، از قبیل: هواپیمای یاک ۴۰ و توپولوف ۱۵۴، که با تغییر سیاست های ارزی بانک مرکزی، عدم واگذاری ارز دولتی و افزایش نرخ ارز برای شرکت های هواپیمایی حفاظت از آن ها امکان پذیر نبود. در نتیجه برای جلوگیری از ضرر و زیان احتمالی، تعداد هواپیماهای اجاره ای کاهش داده شد و به جای آن ساعت پرواز هواپیماهای موجود افزایش داده شد.

در مرحله ی چهارم، کیش ایر به منظور خروج از بحران، استراتژِی جدیدی اتخاذ کرددر مرحله ی پنجم تاریخچه ی هواپیمایی کیش، مدیریت شرکت سیاست استراتژی نوین خود را به مرز بلوغ رسانده است، که در نتیجه ی آن ناوگان خود را افزایش داده و همچنین هواپیماهای غربی را جایگزین هواپیماهای شرقی کرده است

 

کیترینگ کیش ایر

 

کیترینگ کیش ایر

کیترینگ هواپیمایی کیش سابقه ای در حدود 20 ساله دارد که جزو یکی از بزرگترین کیترینگ های فعال در این حوزه می باشد . فعالیت این کیترینگ در شهر تهران و جزیره کیش می باشد . میزان تولید کیترینگ روزانه به طور متوسط بالغ بر ۱۰ هزار سرویس غذایی است که با استفاده از مواد اولیه ی تازه و با کیفیت صورت می گیرد.

این کیترینگ دارای ۱۰۰ نفر کادر با تجربه و متخصص است که تحت نظر کارشناسان صنایع غذایی به تولید انواع غذا مشغول هستند و علاوه بر تامین نیازهای مسافران و کادر پرواز، سرو غذا برای کارکنان و ارائه خدمات به شرکت های هوایی داخلی و بین المللی را بر عهده دارد. این کیترینگ زیر نظر وزرات بهداشت و درمان و موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشد و از این نظر سلامت و بهداشت مواد غذایی سرو شده در این شرکت مورد تایید می باشد و از این نظر نسبت به شرکت همکاران خود پیشرو می باشد .

پذیرایی در کلاس بیزینس به صورت ویژه و در سه وعده صبحانه ، نهار و شام می باشد که از بدو پرواز به مسافران ارائه می شود . 

از آنجاییکه در وعده های ناهار و شام غذا توسط مسافران انتخاب می شود، دو نوع غذای گرم که ۵۰% گوشت سفید و ۵۰% گوشت قرمز است در پروازها ارائه می شود


کلاس های پروازی

 

کلاس های پروازی کیش ایر مانند دیر شرک های هواپیمایی در دو کلاس  اقتصادی یا اکونومی (Economy) و تجاری یا بیزنس کلاس (Business Class) انجام می شود . بلیط های کلاس بیزینس این شرک در حال حاضر فقط برای مسیرهای رف و برگشت پروازهای تهران- کیش و تهران-مشهد به مسافران ارائه می شود.

 

مسیرهای پروازی 

 

مسیرهای پروازی کیش ایر

شرکت هواپیمایی کیش ایر روزانه پروازهای مخلفی به سرتاسر نقاط جهان انجام می دهد که این پروازها عبارت اند از:

پروازهای داخلی : بوشهر، یزد، آبادان، بندرعباس، جزیره ابوموسی، اراک، اهواز، بندر عسلویه، بندرعباس، اصفهان، کرمان، کرمانشاه، بندر ماهشهر، مشهد، رشت، جزیره قشم، شهرکرد، شاهرود، شیراز، تبریز، همدان و زنجان 

پروازهای خارجی : عراق، عمان، سوریه، ترکیه ، امارات متحده عربی (دبی و شارجه) و آذربایجان 


قوانین حمل بار 

 

شرکت هواپیمایی کیش ایر  قوانین خاصی برای حمل بار مسافران دارد که این قوانین بین همه ایرلاین های معتبر دنیا مشترک می باشد . علاوه بر چمدان هایی که به قسمت بار تحویل داده می شود ، مسافران می توانند ساک و یا کیف دستی کوچکی را همراه خود به داخل کابین هواپیما ببرد به شرطی که وزن این کیف نباید بیشتر از پنج کیلوگرم و مجموع ابعادش نباید بیش از ۱۱۵ سانتی متر باشد. محدودی هایی که این شرک برای حمل بار در نظر گرفته است برای حفظ امینت جان و مال مسافران و ارائه بهترین و امن ترین پرواز می باشد و شامل موارد زیر است : 

قوانین حمل بار کیش ایر

enlightenedمواد منفجره و آتش زا 

enlightenedانواع مواد اسیدی مثل سرکه و آبلیمو 

enlightenedاشیاء تیز و برنده مثل چاقو، تیغ، قیچی و …​​​​​​​

enlightenedانواع اشیاء شکستنی و خطرناک مثل شیشه، بطری و …​​​​​​​

enlightenedاسلحه های اسباب بازی که کاملا شبیه اسلحه واقعی هستند​​​​​​​

enlightenedمواد خوراکی چسبنده مثل مربا، مایعات در حجم زیاد و هرگونه مواد خوراکی باید به صورت صحیح بسته بندی شود و به قسمت بار تحویل داده شود.​​​​​​​

 

موارد مرتبط

0 نظر
نوشتن نظر