رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی و بلیط هواپیما

اخذ ویزا و وقت سفارت

رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی و بلیط هواپیما

رونمایی از اپلیکیشن پارک‌های دیزنی

اگر حال و هوای دیزنی لند را دوست دارید و از ایستادن در صف های طولانی شهربازی خسته شده اید پیشنهاد ما این است که اپلیکیشن بازی های تعاملی جدید که دیزنی طراحی کرده است را در تلفن های همراه خود نصب نمایید . 

رونمایی از اپلیکیشن جدید دیزنی لند

در حالی که رفتن به پارک های موضوعی دیزنی ، یک تجربه خارق‌العاده است، اماصف‌های طولانی بازی‌های محبوب ومشهوراین کمپانی می‌توانند بسیار طولانی و خسته‌کننده باشند . با توجه به این واقعیت که بازدید ازدیزنی لند برای بسیاریاز مردم امکان پذیر نمیباشد ، پس یک بازی تعاملی میتواند برای ساعاتی ما را در حال و هوای این شهربازی شگفت انگیز قرار دهد . این بازی که به تازگی طراحی شده است ، قصد دارد با محدوده وسیعی از فعالیت‌های جالب مانند بازی‌های موضوعی، اطلاعات مربوط به دیزنی (Disney trivia)، دستاوردهای دیجیتالی و موسیقی، به شما کمک کند تا زمان انتظار را سریع‌تر بگذرانید . این اپلیکیشن طوری طراحی شده است با وجود گزینه بازی های گروهی  خانواده‌ها و مهمانان پارک بتوانند با هم از آن لذت ببرند واین تجربه جالب شرکت کنند.

اپلیکیشن موبایل پارک‌های دیزنی به‌صورت رسمی در اقامتگاه دنیای والت دیزنی فلوریدا و اقامتگاه دیزنی لند کالیفرنیا ، آغاز به کار کرده است. توسعه این اپلیکیشن با همکاری نزدیک سازمان توسعه و تحقیقات والت دیزنی (Walt Disney Imagineering) انجام شده است. این اپلیکشین به گونه ای طراحی شده است که زمان انتظار در موقعیت های مشخص شده در پارک ،  با وجود بازی‌های تخیلی در صف، تبدیل به زمان بازی می‌شود. شما می‌توانید بازی‌هایی را انتخاب کنید که در تعامل با محیط فیزیکی اطراف شما است و محدوده وسیعی از فعال‌سازی جلوه‌های ویژه نمایش‌ها تا کشف سورپرایزهای جادویی در حین تجربیات آن‌ها در پارک را شامل می‌شوند.

وقتی به اکانت دیزنی خود وارد می‌شوید، می‌توانید پیروزی‌های خود در حین بازی‌های موضوعی را جمع کنید و دستاوردهای منحصر به فرد دیجیتالی خود را به اشتراک بگذارید و بابت تجربیات‌تان در اپلیکیشن و در سراسر پارک‌های دیزنی، جایزه بگیرید.

ویوک شرما، معاون ارشد دپارتمان تجربیات دیجیتالی مهمانان و تجارت الکترونیک برای پارک‌ها، تجارب و محصولات مصرفی، گفت:

این اپلیکیشن طراحی شده است تا به مهمانان ما کمک کند تا در داستان‌های دیزنی که دوست دارند و می‌شناسند، غرق شوند و همه را در یک راه جدید تجربه کنند.

این اپلیکیشن پارک‌های دیزنی برای سیستم عامل‌های برای اندروید و IOS در دسترس و دانلود آن رایگان است.

موارد مرتبط

جت لگ نمی شوید

جت لگ نمی شوید

اگر شما هم در طول سفر دچار " جت لگ " می شوید یا بیخوابی و اختلال ناشی از جابجایی و تغییر ساعت می شوید...

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر